Naše společnost poskytuje služby v mezinárodní přepravě a disponuje vozovým parkem s vlastními vozidli pro silniční nákladní přepravu.

Naše vozy provádějí přepravu jak celovozových tak i částečných zásilek.

K přepravě zboží jsou pro Vás k dispozici moderní  třístranné shrnovací plachtové návěsy o výšce 2,78 m 85ccm  a 3m  100ccm (mega)

Vozový park pro silniční nákladní přepravu průběžně obměňujeme, kdy průměrné stáří našich vozů je 5 let  a převážná většina vozů, které provádějí přepravy, splňují emisní normy EUR 6 a EUR 5 EEV. Každý vůz v mezinárodní dopravě je vybaven mobilním telefonem a zařízením umožňujícím sledování vozů během přepravy, čímž Vám můžeme nabídnout naši službu  monitoringu – telefonicky nebo mailem poskytnutá aktuální pozice.

Všichni naši řidiči provádějící přepravu zboží prošli úspěšně všemi potřebnými školeními a testy. Většina z těchto řidičů je u naší firmy již několik let a je jim tedy známa problematika přeprav pro jednotlivé zákazníky naší firmy. Jelikož se v mezinárodní přepravě specializujeme již od roku 1992 zejména na dopravu zboží do a zahraničí, naši řidiči znají velmi dobře specifika přepravy zboží  a jejich zkušenosti přispívají ke zkrácení doby potřebné k přepravě Vašich zásilek. K bezproblémovému zajištění přepravy zboží pro je pro Vás připraven zkušený tým našich jazykově plně vybavených dispečerů, připravený řešit problémy našich klientů 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.